Hide Page And Post Title

hide post title

hide post title

 

گاهی اوقات به دلایلی نمی خواهید تیتر برگه یا نوشته ی شما نمایان باشد. برای اینکه این تیتر نمایش داده نشود ما به شما سه راه حل را معرفی میکنیم که میتواند مشکل شما را حل کند.

 

1.عدم تایپ عنوان در بالای صفحه

اگر کادری که بالای صفحه قرار دارد و مختص به عنوان است را خالی بگذارید به هدفتان میرسید. اما یک مشکل خواهید داشت آن هم کاهش سئو سایت است. که در صورت استفاده از افزونه yoast seo میتوانید مشکل را حل کنید. کافیست در قسمت عنوان سئو عنوان صفحه را وارد کنید.

hide post title

 

2. استفاده از صفحه ساز المنتور

برای اینکار شما باید ابتدا المنتور را نصب کنید سپس وارد نوشته ی مورد نظر یا نوشته ی جدیدی شوید و روی “ویرایش با المنتور” کلیک کنید تا وارد صفحه ویرایشگر المنتور شوید. در ستون کناری (تصویر شماره یک) گزینه ای شبیه به چرخدنده در گوشه پایین آن مشاهده میکنیدرویش کلیک کنید. به صفحه ای هدایت میشوید که در عنوان آن نوشته “تنظیمات نوشته” (تصویر شماره دو).

 

کمی که دقت کنید گزینه ایی میبینید که کنارش نوشته “مخفی سازی عنوان” اگر گزینه خاموش باشد به معنی این است که عنوان نمایش داده میشود و اگر روشن باشد به معنی مخفی بودن عنوان است. در تصویر زیر عنوان مخفی شده است و دکمه روشن است.

 

3. استفاده از افزونه Hide Page And Post Title

استفاده از افزونه hide page and post title بسیار ساده است . برای اینکار باید ابتدا وارد پنل وردپرس خود شوید و سپس به قسمت افزونه ها بروید.

از روش های زیر که در آموزش های وردپرس توضیح داده شده است اقدام به نصب افزونه کنید.

          1. نصب از مخزن وردپرس

          2. نصب از طریق آپلود از روی سیستم

بعد از نصب از طریق دکمه “فعال سازی” افزونه را فعال نمایید.

این افزونه نیاز به هیچ نوع تنظیمی ندارد بعد از نصب و فعال سازی یک گزینه به برگه ها و نوشته های شما افزوده میشود که با زدن تیک آن میتوانید عنوان را مخفی کنید.

hide post title

 

 

دانلود افزونه

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *